pl en de
Szybki kontakt
Kontakt 607 137 150 kontakt@alugrip.pl

Malowanie proszkowe


Wykonujemy lakierowanie proszkowe, elementów aluminiowych, ocynkowanych i stalowych m.in. profili, ogrodzeń, bram, furtek, słupków, felg i innych przedmiotów na terenie całej Polski m.in. w miastach takich jak Kraków, Katowice, Bielsko Biała czy Żywiec . Malowanie proszkowe wykonywane przez naszą firmę odbywa się po wcześniejszym piaskowaniu i śrutowaniu elementów. Przeprowadzenie tych czynności jest konieczne przed malowaniem.

Kontrola Jakości

Jakość to podstawa naszych usług oraz produkcji.Nasz dział Kontroli Jakości prowadzi ciągły nadzór nad zleceniami. Weryfikacja poprawności prowadzona jest kilku etapowo, dzięki temu masz pewność ze produkt spełnia twoje wymagania jakościowe. Z pomocą wytycznych norm ISO 9001 stworzyliśmy kompleksowy system kontroli, który prowadzimy na różnych etapach w naszych usługach co pozwala na minimalizowanie ryzyka. Ważni są tutaj również ludzie – nasi pracownicy dbają o zachowanie najwyższej jakości ,jest to możliwe dzięki regularnemu ich szkoleniu oraz ciągłemu doskonaleniu systemu zarządzania jakością. Zadowolony Klient to kluczowa wartość w strategii Firmy i gwarancja jej sukcesu.
Oferta Malarni Alugrip
Duża wydajność naszych linii produkcyjnych, elastyczność, kompleksowość oraz bardzo efektywna organizacja pracy pozwala nam na szybkie realizacje zarówno mniejszych zleceń, jak również dużych kontraktów. Działalność naszej lakierni proszkowej opiera się na doskonałej znajomości branży uzyskanej poprzez pracę w międzynarodowym środowisku. Przykładamy dużą wagę do utrzymywania wysokiego poziomu wiedzy w całym przedsiębiorstwie.

Wyznaczyliśmy sobie wysokie standardy jakościowe usług związanych z lakierowaniem proszkowym dzięki temu zyskujemy na wiarygodności stanowiącej podstawę dla długotrwałych relacji z klientami. Zaplanowane kontrole wykonywane w oparciu o udokumentowane programy i raporty kontrolne z każdego zamówienia od klienta gwarantują bardzo wysoką jakość wykonanych prac. Dla Alugrip każde zlecenie jest tak samo ważne, dzięki czemu nasi klienci są pewni, że zapewniamy im usługi lakiernicze na najwyższym poziomie. stale inwestujemy w ulepszenie produkcji i administrację w celu dostosowania się do indywidualnych potrzeb klienta.
Zależy nam, aby przebieg zleceń był odbierany jako wydajny i natychmiastowy. Jesteśmy otwarci na wszelkie ustalenia dotyczące mniej standardowych zleceń lakierowania proszkowego.Duże doświadczenie pozwala nam wczuć się w sytuację klienta, który rozmawia bezpośrednio z odpowiedzialnymi decydentami. Dzięki temu mamy pewność, że nasi klienci wiedzą, że ich potrzeby są na pierwszym miejscu.

Alugrip to nowoczesna, prężnie rozwijająca się i sukcesywnie działająca firma, która doskonale rozumie potrzeby swoich Klientów i chętnie wychodzi im naprzeciw. Jakość, terminowość, niezawodność, skuteczność, bardzo dobra organizacja pracy na wszystkich szczeblach organizacyjnych, bardzo wysoka wydajność pracowników - to atuty, które stanowią fundament sukcesów firmy "ALUGRIP''.
Z dumą możemy przyznać, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających.
Fundamentem naszej działalności jest Malowanie Proszkowe które wykonujemy nawet dla najbardziej wymagających elementów.

Oczyszczanie Materiału

W zależności od potrzeb wykonujemy: oczyszczanie chemiczne fosforanowanie oczyszczanie mechaniczne - śrutowanie.

Lakierowanie proszkowe

Efekt naszego malowania to idealnie gładka powierzchnia, bez spękań, zacieków i zmarszczeń.

Dostępne farby

Spełniamy życzenia każdego klienta: • kolory z pełnej palety RAL farby antyczne i metalizowane• farby specjalnego przeznaczenia

Nasze atuty:

  • Najwyższa jakość usług
  • Krótkie terminy realizacji
  • Zabezpieczenie towaru do transportu
  • Obsługa kontrahentów z UE
  • Piece o wymiarach 8,5 x 2,0 x 1,6 m oraz 6,20 x 2,10 x 1,70
  • Komora Śrutownicza
  • Myjnia 5 strefowa
  • Pracujemy na renomowanych produktach marki Wagner
  • Certyfikowane farby światowych producentów (Certyfikat Qualitcoat)
  • Zaawansowana sieć logistyczna umożliwiająca nam odbiór surowych i dostarczenie pomalowanych materiałów do wszystkich klientów w całej Polsce oraz w Europie .

Śrutowanie

Śrutowanie metalu jest niezbędnym etapem w procesie przygotowania jego powierzchni do malowania proszkowego.Technika śrutowania pozwala uzyskać odpowiednią chropowatość zwiększającą przyczepność powłok malarskich czy metalicznych. Ponadto metoda ta jest także efektywniejsza i szybsza od zwyczajowego szlifowania papierem ściernym.

Śrutowanie skutecznie usuwa: pozostałości po walcowaniu stali, tzw. zendrę, zanieczyszczania jonowe przyczyniające się do korozji podpowłokowej – sole, azotany, siarczany, stare powłoki malarskie, pyły i rdzę

Oferujemy Państwu niezwykle precyzyjnie śrutowanie metodą strumieniowo-ścierną, którą można zastosować do: konstrukcji stalowych,felg aluminiowych i stalowych, stalowych części pojazdów i maszyn,blach i profili stalowych o grubości większej niż 1,5 mm.

Posiadamy komorę śrutująco-piaskującą o wymiarach: 10m x 5,6m wysokość 2,5m, która daje nam możliwość pracy nawet na bardzo obszernych powierzchniach.

Alugrip - godny zaufania partner technologiczny

Specjalizacja jaką jest lakiernictwo proszkowe stało się największym priorytetem naszej firmy. Alugrip wychodzi naprzeciw swoim klientom gwarantując wysoki standard usług. Wykonujemy malowanie proszkowe w Małopolsce i Śląsku. Posiadamy nowoczesny sprzęt i przestrzeń niezbędną do lakierowania przedmiotów o niestandardowych wymiarach. Elementy aluminiowe, ocynkowane i stalowe są preferencjami, na które kładziemy ogromny nacisk podczas każdej realizacji powierzonego zadania. Nasza malarnia dysponuje doświadczoną kadrą pracowników. Wykonujemy lakiernictwo proszkowe takich elementów jak: konstrukcje reklamowe, ogrodzenia, bramy, balustrady, drzwi stalowe, ławki, schody, urządzenia rolnicze. Oprócz tego gwarantujemy zadowalające efekty jakie niesie ze sobą malowanie felg aluminiowych.

Metoda proszkowania jest perfekcyjnym procesem chemicznym, dzięki któremu wszystkie etapy wykonywania usługi odznaczają się najwyższą jakością. Wszystkie detale są oczyszczane i fosforanowane przed malowaniem. Stosujemy farby wg życzenia klienta z pełnej palety RAL; farby antyczne i metalizowane oraz specjalnego przeznaczenia.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na idealne dostosowanie się do warunków panujących na rynku. Krótkie terminy, wysoka jakość i konkurencyjna cena to nasze największe atuty.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Małopolski i Śląska do współpracy z naszą lakiernią proszkową Alugrip.

Zalety lakierowania proszkowego


Lakierowanie proszkowe jest najefektywniejszą i najtrwalszą metodą pokrywania metali. Polega ono na nanoszeniu na powierzchnię wcześniej oczyszczonego aluminium farby w postaci proszku metodą natrysku elektrostatycznego lub elektrokinetycznego. Zamalowane elementy trafiają do pieca, w którym następuje stopienie i utwardzenie powłoki.
W przeciwieństwie do tradycyjnych lakierów farby proszkowe zapewniają gładkie powierzchnie o wysokiej odporności na czynniki chemiczne i mechaniczne. Dzięki temu pomalowane powierzchnie aluminiowe są znacznie bardziej odporne na ścieranie niż w przypadku stosowania farby rozpuszczalnikowej. Malowanie proszkowe jest również bardziej ekologiczne od tradycyjnego. Farby proszkowe są w pełni bezpieczne dla środowiska, a w procesie malowania nie wykorzystuje się szkodliwych rozpuszczalników.
jakość wykonania

szybkość realizacji

indywidualna realizacja

Perfekcyjne połączenie techniki i designu
zaufaj specjalistom
skontaktuj się z nami
zapraszamy do kontaktu
skontaktuj się z nami przedstawicielami lub użyj formularza kontaktowego
Szybki kontakt 607 137 150
Kierownik Lakierni 518 259 171
Zamówienia i wyceny 607 137 150
Główny technolog 506 595 804
Administracja 692 808 818
Siedziba naszej firmy oraz lakiernia proszkowa mieszczą się w Bielanach. Od lat świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu malowania proszkowego. Dziś współpracujemy z klientami m.inn. z tych miejscowości: Kraków, Katowice, Bielsko Biała, Tychy, Żywiec, Oświęcim, Chrzanów, Andrychów, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Sucha Beskidzka, Brzeszcze, Pszczyna i wielu innych. Zapraszamy do współpracy.

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!