pl en de
Szybki kontakt
Kontakt 607 137 150 kontakt@alugrip.pl

Malowanie proszkowe aluminium

Alugrip oferuje usługi z zakresu obróbki wstępnej i malowania proszkowego powierzchni aluminiowych. Dysponujemy nowoczesną, wydajną linią produkcyjną, która oferuje elastyczną i kompleksową organizację pracy. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko zrealizować zarówno mniejsze jak i duże zlecenia z zakresu malowanie proszkowego aluminium. Nasze doświadczenie w lakierowaniu aluminium zapewnia realizacje zgodne ze standardem Qualicoat Seaside. Dzięki bardzo wysokiej jakości naszych usług z powodzeniem możemy obsługiwać dużych i małych klientów z miast takich jak Kraków, Katowice, Bielsko Biała czy Tychy.


Kontrola Jakości

Jakość to podstawa naszych usług oraz produkcji.Nasz dział Kontroli Jakości prowadzi ciągły nadzór nad zleceniami. Weryfikacja poprawności prowadzona jest kilku etapowo, dzięki temu masz pewność ze produkt spełnia twoje wymagania jakościowe. Z pomocą wytycznych norm ISO 9001 stworzyliśmy kompleksowy system kontroli, który prowadzimy na różnych etapach w naszych usługach co pozwala na minimalizowanie ryzyka. Ważni są tutaj również ludzie – nasi pracownicy dbają o zachowanie najwyższej jakości ,jest to możliwe dzięki regularnemu ich szkoleniu oraz ciągłemu doskonaleniu systemu zarządzania jakością. Zadowolony Klient to kluczowa wartość w strategii Firmy i gwarancja jej sukcesu.

Malowanie proszkowe aluminum w Alugrip to:


  • Dobre przygotowanie powierzchni do malowania - proces ten odbywa się w wannach zanurzeniowych i pozwala osiągnąć najwyższą klasę przygotowania powierzchni, zgodnie ze standardami Qualicoat. To gwarancja najlepszego zabezpieczenia przed korozją i najtrwalsza przyczepność proszku.

  • Nowoczesny i w pełni zautomatyzowany proces odbywający się przy użyciu aplikacji firmy Wagner, która jest światowym liderem w produkcji urządzeń tego typu.

  • Kilkuletnie doświadczenie firmy w obsłudze dużych i małych firm m.in z miast takich jak Kraków, Katowice, Bielsko Biała, Tychy, Żywiec, Pszczyna

  • Certyfikowane farby światowych producentów (Certyfikat Qualitcoat).

  • Elastyczność, umożliwiająca wypracowanie indywidualnych warunków współpracy z każdym klientem zgodnie z jego potrzebami.

  • Krótkie terminy realizacji.

Alugrip - godny zaufania partner technologiczny

Specjalizacja jaką jest lakiernictwo proszkowe stało się największym priorytetem naszej firmy. Alugrip wychodzi naprzeciw swoim klientom gwarantując wysoki standard usług. Wykonujemy malowanie proszkowe w Małopolsce i Śląsku. Posiadamy nowoczesny sprzęt i przestrzeń niezbędną do lakierowania przedmiotów o niestandardowych wymiarach. Elementy aluminiowe, ocynkowane i stalowe są preferencjami, na które kładziemy ogromny nacisk podczas każdej realizacji powierzonego zadania. Nasza malarnia dysponuje doświadczoną kadrą pracowników. Wykonujemy lakiernictwo proszkowe takich elementów jak: konstrukcje reklamowe, ogrodzenia, bramy, balustrady, drzwi stalowe, ławki, schody, urządzenia rolnicze. Oprócz tego gwarantujemy zadowalające efekty jakie niesie ze sobą malowanie felg aluminiowych.

Metoda proszkowania jest perfekcyjnym procesem chemicznym, dzięki któremu wszystkie etapy wykonywania usługi odznaczają się najwyższą jakością. Wszystkie detale są oczyszczane i fosforanowane przed malowaniem. Stosujemy farby wg życzenia klienta z pełnej palety RAL; farby antyczne i metalizowane oraz specjalnego przeznaczenia.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam na idealne dostosowanie się do warunków panujących na rynku. Krótkie terminy, wysoka jakość i konkurencyjna cena to nasze największe atuty.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Małopolski i Śląska do współpracy z naszą lakiernią proszkową Alugrip.

Perfekcyjne połączenie techniki i designu
zaufaj specjalistom
skontaktuj się z nami
zapraszamy do kontaktu
skontaktuj się z nami przedstawicielami lub użyj formularza kontaktowego
Szybki kontakt 607 137 150
Kierownik Lakierni 518 259 171
Zamówienia i wyceny 607 137 150
Główny technolog 506 595 804
Administracja 692 808 818
Siedziba naszej firmy oraz lakiernia proszkowa mieszczą się w Bielanach. Od lat świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu malowania proszkowego. Dziś współpracujemy z klientami m.inn. z tych miejscowości: Kraków, Katowice, Bielsko Biała, Tychy, Żywiec, Oświęcim, Chrzanów, Andrychów, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Sucha Beskidzka, Brzeszcze, Pszczyna i wielu innych. Zapraszamy do współpracy.

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!