pl en de
Szybki kontakt
Kontakt 506 595 804 kontakt@alugrip.pl

Projektowanie Elektroniki

Alugrip Electronics

Alugrip Electronics zajmuje się projektowaniem elektroniki, oprogramowania systemów wbudowanych oraz aplikacji webowych. Wychodząc na przeciw potrzebom klientów kompleksowo realizujemy powierzone nam zlecenia . Nasze usługi świadczymy od fazy projektowej poprzez prototypowanie i certyfikację, aż do produkcji zleconej.

Elektronika Alugrip

Nasza działalność w zakresie projektowania obejmuje zarówno proste układy elektroniczne jak i rozbudowane systemy wbudowane. Zrealizujemy każdy projekt od pomysłu po produkcję seryjną. Ścisła współpraca z klientem na każdym etapie. Zespół elektroników w naszej firmie na co dzień projektuje i optymalizuje najróżniejsze układy elektroniczne.

Oferujemy kompleksowe usługi projektowania, oprogramowywania i produkcji urządzeń elektronicznych. Również modernizujemy i rozszerzamy funkcjonalności urządzeń już istniejących. Nasi fachowcy służą radami i doświadczeniem na każdym etapie realizowanego projektu.

We współpracy z naszymi zespołami mechatroników i informatyków tworzymy kompletne, gotowe do użytku urządzenia, dostosowane do oczekiwań i potrzeb naszych klientów .

dlaczego warto wybrać nasze produkty


We współpracy z naszymi zespołami mechatroników i informatyków tworzymy kompletne, gotowe do użytku urządzenia, dostosowane do oczekiwań i potrzeb naszych klientów .


jakość wykonania

czas realizacji

indywidualna realizacja

Perfekcyjne połączenie techniki i designu
zaufaj specjalistom
skontaktuj się z nami
zapraszamy do kontaktu
skontaktuj się z nami przedstawicielami lub użyj formularza kontaktowego
Lakiernia Proszkowa / Obróbka metali
Sebastian Kisiała
Telefon Sebastian Kisiała 506 595 804
E-mail Sebastian Kisiała kontakt@alugrip.pl
Dział nowych technologii / zamówienia
Paweł Langenfeld
Telefon Paweł Langenfeld
607 137 150
E-mail Paweł Langenfeld kontakt@alugrip.pl
Siedziba naszej firmy oraz lakiernia proszkowa mieszczą się w Bielanach. Od lat świadczymy wysokiej jakości usługi z zakresu malowania proszkowego. Dziś współpracujemy z klientami m.inn. z tych miejscowości: Kraków, Katowice, Bielsko Biała, Tychy, Żywiec, Oświęcim, Chrzanów, Andrychów, Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Sucha Beskidzka, Brzeszcze, Pszczyna i wielu innych. Zapraszamy do współpracy.

Niepoprawnie wypełniony formularz!

Nie udało się wysłać formularza!

Formularz został wysłany!